Psychoterapia DDA/DDD - cena, opinie - osrodekpodroz.pl

W ramach psychoterapii DDA odbywają się spotkania skierowane do osób, które wychowywały się w rodzinach dysfunkcyjnych lub tam, gdzie występował problem nadużywania alkoholu. A warto wiedzieć, że statystycznie dotyka to aż 15% dorosłych w Polsce. Jeżeli wczesne lata dorastania odbijają się echem na sposób funkcjonowania w dorosłym życiu, oddziałują na sferę emocjonalną oraz społeczną, doskonałym rozwiązaniem jest uczestnictwo w psychoterapii DDD. Terapia pomaga zwalczyć powstałe w dzieciństwie lęki bądź bariery emocjonalne, a także tworzyć nowe relacje społeczne.

Psychoterapia DDA/DDD
obrazek prezentujacy

Psychoterapia DDA/DDD - co daje?

Terapie DDA/DDD opierają się na pracy nad powstałymi w dzieciństwie barierami wynikającymi z funkcjonowania w dysfunkcyjnej rodzinie. Codzienne problemy mogą wpływać na emocje, inteligencję, kompetencje społeczne, wywoływać lęki, a nawet traumę, co warto niwelować. Uczestnictwo w terapii pozwoli w indywidualny sposób pomóc pacjentowi uporać się z dotychczas ukrywanymi emocjami oraz doświadczeniami. Przepracowanie ich pod opieką doświadczonego terapeuty pozwala na stworzenie nowych relacji, opartych na zaufaniu i szczerości.

Psychoterapia DDA/DDD - gdzie się umówić?

Psychoterapia DDA/DDD prowadzona jest w wielu ośrodkach świadczących pomoc z zakresu psychologi. Jednak jak wybrać dobrego terapeutę? W tej kwestii warto zwrócić uwagę na doświadczenie oraz kwalifikację specjalisty. To gwarancja tego, że dana osoba będzie umiała w odpowiedni sposób zatroszczyć się o pacjenta. Warto zwrócić uwagę na ofertę osrodekpodroz.pl, która przygotowana została pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Co więcej, ten ośrodek psychoterapii cieszy się ogromnym zaufaniem ze strony pacjentów.

Psychoterapia DDA/DDD - cena

Zastanawiasz się, jaki jest koszt uczestnictwa w psychoterapii DDA? Koszt terapii każdorazowo ustalany jest indywidualnie z pacjentem. Wszystko zależy od częstotliwości spotkań oraz ich formy. Można postawić na wizyty indywidualne, a także w małych grupach, co również może być bardzo pomocne dla pacjenta. Biorąc pod uwagę powyższe kwestie, ośrodek psychoterapii proponuje cenę, która zawsze jest bardzo atrakcyjna i przystępna. Specjaliści stawiają na kompleksową pomoc oraz rozwój pacjenta w poszczególnych obszarach jego życia.

Bardzo długo, wzbraniałam się przed uczestnictwem w terapii. Namówiła mnie moja lekarka rodzinna. Teraz nie żałuję. To dobra decyzja dla każdego, kto zmaga się z różnymi traumami związanymi z dziecięctwem.

Weronika

Trudne byly początki mojej terapii, na początk były tylkostrach i lęk przed odrzuceniem, kiedy ktoś się dowie. Ostatecznie widzę efekty z każdym kolejnym spotkaniem. Podróż Ośrodek Psychoterapii poleciła mi znajoma z pracy, bosama korzystała.

Mikołaj

Nigdy nie myślałam, że psychoterapia jest czymś czego potrzebuję. Jak każdy miałam jakieś lęki, ale nic co wpływało by w znaczny sposób na moje codzienne życie. Psychoterapia DDA wyszła bardzo spontanicznie - skorzystałam tylko z kilku spotkań. A teraz głowa czysta, inne skojrzenie na wiele spraw,... myślę że warto nawet jak się nie jest pewnym.

Agnieszka

Dlugo szukałam osrodka, w ktorym mogę wziac udzial w terapii DDD. Trudne dziecinstwo i swiadomosc braku otwartosci na wiele spraw utrudnialy mi codziennosc. W koncu znalazłam Osrodek podroz gdzie dostalam pomoc.

Beata